24.06.2018 ,Неділя На головну
 
РЕГЛАМЕНТИ ТА ДОКУМЕНТИ
ПРАВИЛА ГРИ ТА ЦИРКУЛЯРИ
НАВЧАННЯ ТА МЕТОДИКА
ШКОЛА АРБІТРІВ
ФІЗПІДГОТОВКА АРБІТРІВ
БЛАНКИ РАПОРТІВ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Травень-Червень 2018 р., Київ
Медичне обстеження арбітрів
10 липня 2018 р., Київ
Будинок футболу ФФУ

Семінари спостерігачів арбітражу
2 ліги ПФЛ
11 липня 2018 р., Київ
Будинок футболу ФФУ

Семінари спостерігачів арбітражу
1 ліги ПФЛ та Прем'єр-ліги
12-15 липня 2018 р., Київ
НТЗ арбітрів та асистентів
ПФЛ та U-19 ПЛ
16-19 липня 2018 р., Київ
НТЗ арбітрів та асистентів
Прем'єр-ліги
 
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ

Виберіть лігу:
1. .Лучано Лучі - спостерігач УЄФА
2. .Мельничук Василь Григорович - спостерігач УЄФА
3. .Петров Володимир Дмитрович - спостерігач УЄФА
4. Абросимов Євген Олександрович
5. Александренко Володимир Володимирович
6. Алексахіна Наталія Євгенівна
7. Антимійчук Віктор Ананійович
8. Байсарович Андрій Володимирович
9. Беженар Павло Вікторович
10. Безуглий Ігор Вікторович
11. Березка Сергій Михайлович
12. Бицкало Ігор Петрович
13. Бич Геннадій Володимирович
14. Білорус Олександр Володимирович
15. Біць Мирон Федорович
16. Боднар Ярослав Богданович
17. Боклажко Станіслав Іванович
18. Бондар Володимир Миколайович
19. Бриндза Олександр Олександрович
20. Брюхов Павло Анатолійович
21. Буковецький Ромео Йосипович
22. Буренко Юрій Васильович
23. Бурмич Василь Якович
24. Бутенко Сергій Андрійович
25. Валенко Андрій Анатолійович
26. Валенко Едуард Анатолійович
27. Васюта Микола Степанович
28. Винарський Павло Федорович
29. Власенко Юрій Миколайович
30. Вовкович Богдан Григорович
31. Возняк Сергій Іванович
32. Гамаль Роман Леонтійович
33. Гандзій Василь Іванович
34. Геренда Євгеній Богданович
35. Годулян Віталій Іванович
36. Головко Віктор Михайлович
37. Головко Володимир Вікторович
38. Головков Олександр Віталійович
39. Горащук Юрій Павлович
40. Гордієнко Олексій Васильович
41. Горожанкін Олександр Іванович
42. Грисьо Ярослав Антонович
43. Гриценко Павло Анатолійович
44. Гудим Олександр Вікторович
45. Гудима Олег Олегович
46. Гуменний Віктор Володимирович
47. Давидов Валерій Леонідович
48. Даневич Микола Іванович
49. Даниленко Микола Володимирович
50. Данілов Денис Анатолійович
51. Даньковський Сергій Валентинович
52. Дарієнко Олександр Іванович
53. Денисюк Віктор Миколайович
54. Дердо Віктор Григорович
55. Деревінський Олег Михайлович
56. Дзюба Сергій Миколайович
57. Дідич Інна Романівна
58. Дмитрук Ярослав Васильович
59. Дробітько Олег Борисович
60. Дяденко Віталій Григорович
61. Євдокімов Сергій Степанович
62. Євстратов Олег Анатолійович
63. Єрмакова Оксана Вікторівна
64. Жосан Анатолій Миколайович
65. Журба Олександр Іванович
66. Журибіда Віктор Володимирович
67. Загоруйко Андрій Олександрович
68. Задіран Сергій Миколайович
69. Заєць Володимир Степанович
70. Зайцев Микола Михайлович
71. Залозний Віталій Васильович
72. Зань Роман Євгенович
73. Заяц Олексій Дмитрович
74. Звягінцев Віталій Олександрович
75. Зубарев Олег Геннадійович
76. Зубрицький Микола Іванович
77. Іваненко Олександр Володимирович
78. Іванов Григорій Федорович
79. Іванов Олександр Володимирович
80. Іванцов Ігор Анатолійович
81. Ісаєв Юрій Іванович
82. Іськов Сергій Валентинович
83. Каліта Ігор Павлович
84. Карп'як Юрій Богданович
85. Карпенко Ігор Васильович
86. Карпина Іван Володимирович
87. Кириченко Олександр Сергійович
88. Кириченко Ярослав Вікторович
89. Кисельов Руслан Олександрович
90. Кисільов Сергій Анатолійович
91. Коваленко Віктор Володимирович
92. Коваленко Геннадій Борисович
93. Коваль Олег Іванович
94. Козачук Юрій Пантелеймонович
95. Козик Василь Васильович
96. Король Петро Петрович
97. Котенко Євген Федорович
98. Кошеленко Валерій Вікторович
99. Кошура Віктор Георгійович
100. Кравченко Віктор Владіленович
101. Кран Олександр Володимирович
102. Крапівкін Михайло Євгенович
103. Красько Микола Омелянович
104. Кревський Олександр Євгенович
105. Криницький Валерій Миколайович
106. Кубяк Леонід Михайлович
107. Кувік Іван Олексійович
108. Курганов Валерій Володимирович
109. Курілко Микола Федорович
110. Кусень Михайло Павлович
111. Кусень Ростислав Михайлович
112. Кутаков Андрій Олександрович
113. Кущевой Андрій Тарасович
114. Лазенко Олексій Миколайович
115. Лазєєв Віталій Віталійович
116. Ланін Володимир Олексійович
117. Латоша Олександр Анатолійович
118. Левко Микола Васильович
119. Левчук Юрій Миколайович
120. Лемех Ярослав Лукич
121. Лисакевич Валерій Валерійович
122. Лисенчук Сергій Геннадійович
123. Литвин Андрій Миколайович
124. Лісаковський Андрій Анатолійович
125. Літвінов Геннадій Юрійович
126. Луценко Олександр Анатолійович
127. Луцький Василь Андрійович
128. Маєревич Ярослав Олександрович
129. Мазуренко Наталя Павлівна
130. Маковій Василь Дмитрович
131. Малаховський Анатолій Володимирович
132. Маньковський Олександр Юрійович
133. Марченко Руслан Геннадійович
134. Матяш Олександр Миколайович
135. Митровський Михайло Іванович
136. Митровський Михайло Михайлович
137. Молгамов Альберт Лівович
138. Морозов Сергій Миколайович
139. Мосейчук Юрій Юрійович
140. Муравйов Олег Вікторович
141. Найко Олександр Григорович
142. Наритник Володимир Федорович
143. Овчар Ігор Іванович
144. Овчар Михайло Михайлович
145. Осадчий Олександр Андрійович
146. Очкуренко Олександр Віталійович
147. П'яних Володимир Дмитрович
148. Павленко Євгеній Іванович
149. Павленко Ігор Михайлович
150. Папірович Андрій Герунович
151. Папірович Віктор Герунович
152. Паращенко Олег Миколайович
153. Пасіка Орест Омелянович
154. Первушкін Олег Аркадійович
155. Петров Юрій Миколайович
156. Пилипенко Володимир Олексійович
157. Пиндиківський Володимир Романович
158. Пирогов Анатолій Валерійович
159. Подгорчук Олександр Іванович
160. Покідько Ігор Романович
161. Пономаренко Ігор Миколайович
162. Поркуян Євген Миколайович
163. Пошелюзний Артем Олександрович
164. Приставка Олександр Іванович
165. Пшик Ігор Олександрович
166. Рачинська Наталія Володимирівна
167. Рибченко Олег Володимирович
168. Рибянець Сергій Анатолійович
169. Родіоненко Михайло Вікторович
170. Сидор Михайло Васильович
171. Сидоренко Олександр Федорович
172. Сидорук Ігор Іванович
173. Скорейко Юрій Миколайович
174. Скрипак Сергій Володимирович
175. Соболевський Віктор Едуардович
176. Соботюк Сергій Анатолійович
177. Староста Іван Іванович
178. Стеценко Вікторія Петрівна
179. Сухомлинов Владислав Валерійович
180. Тендера Вадим Володимирович
181. Топчий Владислав Євгенійович
182. Трач Борис Борисович
183. Троцюк Олександр Петрович
184. Уваренков Олег Михайлович
185. Федан Віктор Ярославович
186. Філевич Анатолій Богданович
187. Фощій Юрій Володимирович
188. Фреїк Ілля Михайлович
189. Харахайчук Анатолій Євгенійович
190. Хіблін Ігор Миколайович
191. Холявко Юрій Степанович
192. Циганков Олександр Дмитрович
193. Цимбал Сергій Юрійович
194. Чайковський Михайло Юліанович
195. Чернишов Віктор Борисович
196. Черноусов Сергій Васильович
197. Чижевський Павло Петрович
198. Шаленко Віктор Васильович
199. Шамич Олександр Миколайович
200. Шандор Андрій Арпадович
 
КОМІТЕТ АРБІТРІВ ФФУ
СТРУКТУРА І КОМІСІЇ
КОНТАКТИ
ПРИЗНАЧЕННЯ
ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД АМАТОРІВ (1/2 ФІНАЛУ)
КУБОК РЕГІОНІВ ФФУ
ДЮФЛУ ВИЩА ЛІГА (ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР)
ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО
ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ WU-19
АРБІТРИ ФІФА
АРБІТРИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АРБІТРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ U-19
АРБІТРИ ЖІНКИ
АСИСТЕНТИ ФІФА
АСИСТЕНТИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ U-19
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
24.06.1950
Король Петро Петрович
24.06.1967
Кувік Іван Олексійович